Rasvhapete tasakaal

Rasvhapete tähtsust ei saa kuidagi ülehinnata.

Rasvhapetel on väga oluline roll organismi toimimisel. On oluline, et rasvhapped oleksid meie organismis õiges tasakaalus.

 

Eriti oluline on õige tasakaalu jälgimine oomega 6 ja oomega 3 rasvhapete osas. Rasvhapete tasakaalutus tekitab kehas kroonilist põletikku, mis omakorda on paljude krooniliste ja ka "elustiilihaiguste" algpõhjuseks. Vaata toitumisteadlase Dr. Paul Claytoni lühivideot.

Vale rasvhapete tasakaal võib põhjustada immuunsüsteemi nõrgenemist, vastuvõtlikust viirustele, vastuvõtlikkust stressile, depressioonile ja ärevushäiretele, nõrgenenud ajutalitlust (õpiraskused, halb mälu), vähenenud toitainete imendumist (pidev tühja kõhu tunne tingituna toiteainete puudusest), juuste, küünte ja naha kvaliteedi langust (mõranemine, kuivus), nõrgenenud südametalitlust (väsimus), kõrget vererõhku, väheneud elundite talitlust, suurenenud liigeste ja lihaste valu.

 

 

 

NB! Ära mine õnge "suvalise" kalaõli ostmisega. Vali alati polüfenoole sisaldav ning väikest kaladest lihast pressitud õli. Detailsema huvi korral jäta enda kontakt, võtame Sinuga ühendust ning hea meelega räägime rasvhapete tasakaalut lähemalt ja ka tutvstame parimat turul olevat õli.